1-2 квітня на «Арт-заводі Платформа» пройшов Kyiv Coffee Festival

1-2 квітня на «Арт-заводі Платформа» пройшов Kyiv Coffee Festival

1-2 квітня на «Арт-заводі Платформа» пройшов Kyiv Coffee Festival, в рамках якого було проведено 5 національних чемпіонатів за кавою. За даними міжнародної організації Speciality Coffee Association (SCA), вперше в світі 5 національних чемпіонатів пройшло одночасно на одній локації.

Природно, компанія «Probar» не могла пропустити таку важливу і ароматне подія, ми представили нове для України, високоякісне обладнання для обсмажування кави - TM "Has Garanti", презентувавши на фестивалі дивовижний 15-кг ростер. Кожен відвідувач міг ознайомитися з особливостями процесу обсмаження кави на ростері TM "Has Garanti", отримати слушні поради і розгорнуті, готові рішення для малого та великого бізнесу.

Завдяки команді професіоналів ULICHNAYA EDA і організації SCA, фестиваль пройшов на рівні світових чемпіонатів, а славнозвісне суддівство - Соня Бьорк Грант, Тібор Хайцкунк, Елізабет Серено, Ставрос Лампрінідіс, Джекі Мелоун, Крістос Лукакіс визначило 5 переможців, які представлятимуть Україну вже на міжнародному чемпіонаті.

Дякуємо всю команду SCA за співпрацю, високий рівень проведення фестивалю і допомогу в організаційних моментах, окрема подяка Олені Середі та Андрію Чуйковський!

#hasgaranti #probar #coffeefestival #sca #coffee # artplatforma # coffeechampionship

Loading video...
Дата создания: 19.04.2017
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
В ближайшее время с Вами свяжется наш менеджер.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Не є зареєстрованим користувачем? Зареєструйтеся зараз!

Увійдіть до свого облікового запису